Kurumsal

Kurumsal

ELİKA, Farsçada TOPRAK ANA ve ÇİÇEK VERİMLİ AĞAÇ anlamındadır.

Aslında her insanın en basit (varoluş) gerçeğidir TOPRAK. Her canlı için besleyen büyüten barındırandır. Her canlıya aldığından çok daha fazlasını verendir. Kısaca, her canlının en doğru rehberidir, doğasının temelidir TOPRAK.

ELİKA SÜS BİTKİLERİ, bilinen bu basit gerçeklerden yola çıkarak 2011 yılında Arifiye/Sakarya adresinde dış mekan süs bitkileri satışı ve peyzaj uygulamaları yapmak amacıyla kurulmuştur.

Her geçen gün renksizleşen ve sıradanlaşan hayatlarımıza biraz daha renk, çeşit, koku ve güzellik katmak ve öğrendiklerimizi sizlerle paylaşmak amacıyla harikulade bitkilerin dünyasına yolculuğa çıktık.

İncelik, kibarlık, zerafet ve güzelliğin sembolü ve muhabbetin ifadesi, sanatsal insani ve manevi değerlerin hatırlatıcısı çiçeklerle tanıştırmak, buluşturmak istedik sizleri.

Rengarenk güzellikleri ile gözlerimize hitap eden olağanüstü kokuları ile burnumuza cazip gelen çiçekler, kuşları kelebekleri misafir eden en gösterişli ağaçlar, çalılar ve asmalar ile bahçelerinizi canlı tablolara dönüştürmektır amacımız.

Bahçenizde, yol kenarında, saksıda, balkonda, terasta bitki dikebileceğiniz azda olsa bir toprağa sahipseniz onu bilinçli bir şekilde kullanmak harikulede bitki çeşitleri ile donatmak ve elde ettiğiniz bu güzelliği sürekli kılabilmek üzere gerekli tüm bilgileri sizlerle paylaşmaktır diğer bir amacımız.

Size kendinizi tanıtacak, herşeyi ne kadar sevebileceğinizin farkına varmanızı sağlayacak harikulade bitkilerin dünyasında buluşmak görüşmek üzere...

WhatsApp Yardım Hattı